Sıvı Çamaşır Deterjanı Siyahlar İçin Vegan EcoFriendly 10 kg
Sıvı Çamaşır Deterjanı Siyahlar İçin Vegan EcoFriendly 10 kg

Sıvı Çamaşır Deterjanı Siyahlar İçin Vegan EcoFriendly 10 kg

Marka : WORLDCHEM
Fiyat : ₺1.366,00(KDV Dahil)

Worldchem siyahlar için  sıvı çamaşır deterjanı Vegan, EcoFriendly sertifikalarına sahip bitkisel çamaşır temizleme deterjanıdır. Worldchem Vegan, EcoFriendly sıvı çamaşır deterjanı siyah ve koyu renkli giyisilerinizin ilk günkü yeniliğinde ve parlaklığında kalmasını sağlar. Her sıcaklıkta etkili sonuç verir. Süper konsantre formül daha az miktarda ürün kullanılmasını sağlar.

Yenilenen özellikleriyle ve özel formülüyle kıyafetlerinizi derinlenmesine temizler ve doğal renklerini saklar. İçerindeki gliserin ile ipek, viskoz, pamuk, narin, kuş tüyü, kaşmir gibi hassas kumaşlar dahil, tüm kumaş türlerinde kullanıma da uygundur. Siyahlar ve koyu renkli giysilere özel olarak geliştirilen bu ürün yenileme, onarım, renk yoğunluğu, parlaklığı ve kalıcılığı için tasarlanan 3 aşamalı temizleme özelliğiyle, giysilerinizin çabuk deforme olmasını engeller. Sıvı özelliği sayesinde kolayca doz ayarlaması yapma olanağı sunar ve suda çabuk çözünerek kıyafetler üzerinde deterjan partikülü bırakmaz. Solma, tiftiklenme ve yıpranma riskini en aza indirgeyerek kıyafetlerinizi ilk günkü canlılığıyla kullanabilmenizi mümkün kılar.

BASF hammaddeleri ile oluşan yüksek aktif bileşenli ürün olmasından dolayı ön yıkama işlemi gerek olmadan, düşük sıcaklık ve sert sularda bile yüksek temizleme performansı gösterir. %80-90 oranında biyolojik çözülebilir hammaddeler ile oluşmuş bu ürün doğada çözülebilir çevre dostu bir üründür.

Konsantre bir üründür. 5 L ürün ile 80 yıkama yapılabilir. Kullanım Talimatı: Bir kapak deterjan 45 mL deterjan alır. Çok kirli çamaşırlar ve sert sular için 135 mL deterjan kullanmanızı tavsiye ederiz. Orta kirli ve 4- 5 kilo çamaşırlar için 70 mL deterjan kullanılması yeterlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR