HAKKIMIZDA

 

M.Z. KİMYASAL ÜRÜNLER VE TEMİZLİK MALZEME GIDA TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı firmamız 2005 yılında kurulmuştur. Genel merkezi İzmir olan firmamız WORLDCHEM markası ile endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri üreterek profesyonel satış ekibi ile tüm Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

WORLDCHEM markası her daim kalitesinden ödün vermeden sizlere sunduğu çözüm odaklı konsantre ürünleri sayesinde; satın alınan ürünlerin en ekonomik şekilde kullanımının yolunu açarak tasarruf sağlayan akılcı çözümler sunmaktadır. WORLDCHEM markası müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü ön planda tutan şirket anlayışıyla

Endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri konusunda geniş ürün yelpazesi ve Ar-ge çalışmaları ile sadece temizliği değil HİJYENİ de sağlamaktadır. Yaşamın devamlılığı içim çevresel sürdürülebilirliğin korunmasının gerekliliğine inanıyor ve bunun bilinci ile tüm üretim aşamalarımızın ve ürünlerimizin çevre dostu özelliğine uygun sistemde olmasına önem göstermekteyiz. Fabrikamız son teknoloji üretim tesisi ile üretimini gerçekleştirmektedir. Temizlik, hijyen ve teknik özellikli konsantre hazır ürünlerimizin yanında siz değerli tüketicilerimizin probleminin çözümüne yönelik özel ürün üretimimi de yapmaktayız. WORLDCHEM ailesi olarak hayaller kuruyor ve bu hayallerin hayata geçirilmesi için yeni plan ve projeler üretmeye devam ediyoruz. WORLDCHEM alanında yurtiçi ve yurtdışında kabul gören kalite onay ve tescil belgeleri ,almış olduğu birçok ödülle gurur duymakta ve temiz adımlarla hızla büyümektedir.

 

 

 

 

 

Vizyonumuz

Genel merkezi İzmir olan firmamız Worldchem markası ile endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri üretimi yaparak,  profesyonel satış ekibi, bayii ve distribütör ile tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

 

Misyonumuz

Worldchem markamız ile ilk önceliğimiz; Dürüstlük politikamız çerçevesinde, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktır. Endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri, sektörlere özel geniş ürün yelpazesi, ihtiyaçlara yönelik özel üretim ürünleri ve AR-GE çalışması desteği ile firmamızı ülke sınırlarının dışında da tanıtmak ve ihracatta da örnek teşkil etmek hedeflerimiz içinde yer almaktadır.

 

Temiz Adımlarla İlerliyoruz.

İçinde bulunduğumuz yüzyıl; birçok teknolojik ürün, imkan ve hizmeti insanlığa sunarken, ekolojik çeşitlilik ve yaşam üzerinde telafisi imkansız hasarlar yaratarak, dünyamız için hayati önem taşıyan varlıkları da alıp götürmektedir.

 

Hijyene giden yol WORLDCHEM’den geçmektedir.

WORLDCHEM, endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri konusunda faaliyet göstermektedir. WORLDCHEM, alanında yurtiçi ve yurtdışında geçerliliği kabul görmüş kalite belgeleri ile tescillenmiş ve sizlere ulaşmadan önce kalite kontrol aşamalarına titizlikle tabi tutulmuş ürünleri ile sadece temizliği değil aynı zamanda ‘Hijyen’i de sağlamaktadır.

 

Sertifikalar, fuarlardan görüntüler, referanslar ve daha fazlası için worldchemltd.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz  

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR