Güneş Paneli Temizleme Solüsyonu MZ 111 5 L
Güneş Paneli Temizleme Solüsyonu MZ 111 5 L

Güneş Paneli Temizleme Solüsyonu MZ 111 5 L

Marka : WORLDCHEM
Fiyat : ₺651,00(KDV Dahil)

Worldchem güneş paneli temizleme solüsyonu MZ 111 özellikle toz, toprak ve kuş pisliği oluşmuş güneş panellerinin temizliğinde mükemmel sonuç verir.

Yıkamadan sonra kireç ve kir oluşmasına kolay izin vermez ve yüzeyde koruma yapma özelliğine sahiptir. Böylece güneş panellerindeki güç verimliliğinin azalmasını engeller. Enerji veriminde artış sağlar. Uygulandığı ortamlarda aliminyuma zarar vermez.

Polen, Propolis tozu, çimento, kireç, demir, mermer, kömür, boya tozu, bitkisel yağlar, hayvansal yağlar, plastik, parafin ve her türlü kir kalıntılarının temizliğinde kullanılır.

MZ 111 güneş paneli temizleme solüsyonu  özellikle kirecin ve kirliliğin yoğun olduğu mermer fabrikaları, kireç-çimento fabrikalarının çevresindeki güneş panellerinin temizliğinde büyük kolaylık sağlar. Toksit değildir.

Güneş enerjisi panellerinin verimliliğini arttırabilmek için düzenli araklıklar ile temizlenmesi gerekmektedir. Güneş panellerinin temizliğinde kullanılan malzemeler güneş panellerine zarar vermeyecek içeriğe sahip olmalıdır.  Worldchem güneş panelleri temizleyici ürünler Vegan ve Ecofriendly içeriğie sahip oldukları için hem güneş panellerinizi temizken hemde doğaya zarar hemde sizi ve doğayı korur.

Worldchem güneş paneli temizleme solüsyonlarının güneş panellerine zarar vermediği laboratuvar sonuçları ile onaylanmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR